CZTERY KÓŁKA


os. Rusa 110 (Rataje)
Poznań

Biuro czynne:

Telefon: 
e-mail: 
Strona www:

Kategorie A, B
Cena za kat. B 2000 zł *
* - zniżki dla uczniów i studentów
Opłata za egzamin wewnętrzny 0 zł
Opłata za badanie lekarskie 200 zł
Miejsce badań lekarskich na miejscu
Materiały dydaktyczne materiały szkoleniowe w cenie kursu
Płatność za kurs w ratach możliwość opłaty za kurs w ratach
Dodatkowa godz. kat. B po kursie od 60 zł
Dodatkowa godz. kat. B bez kursu od 60 zł
kursy dla niepełnosprawnych - kursy dla niepełnosprawnych brak danych
kursy dla gluchoniemych - kursy dla głuchoniemych brak danych
courses in English - courses in English no data

Miejsce wykładów:

- os. Rusa 111

Plac manewrowy:
ul. BaraniakaInformacja ze strony www szkoły:

   prawojazdy

OSK "CZTERY KÓŁKA" Rok założenia styczeń 2002

Kursy Nauki Jazdy Kat. A i B

Kurs składa się z dwóch części:

  • teoretycznej: w zależności od indywidualnych zdolności Kursanta minimum 30 godzin LEKCYJNYCH (osobno dla kat. A i B) wykładów, na których przerabiane są zagadnienia z prawa o ruchu drogowym, sytuacji drogowych, kultury jazdy, ubezpieczeń drogowych, praw i obowiązków kierujących pojazdami silnikowymi, zagadnień związanych z obsługą pojazdu, pierwszej pomocy itp. itd.
    Kursanta, który bierze udział jednocześnie w szkoleniu na kat A i B obowiązuje szkolenie teoretyczne w zmniejszonej do 50 ilości godzin.

  • praktycznej: w zależności od indywidualnych zdolności Kursanta minimum 30 godzin ZEGAROWYCH jazd samochodem Punto (dla kat A - 20 godzin zegarowych jazdy motocyklem). Jazdy obejmują ćwiczenia na własnym, oświetlonym placu manewrowym, oraz jazdy w ruchu miejskim i poza obszarem zabudowanym. W czasie tej części szkolenia, Kursant opanowuje również trasy po których będzie poruszał się podczas egzaminu państwowego tzw. trasy egzaminacyjne.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w Klubie Seniora "Pod Brzozami" na os. Rusa 110. Wykłady odbywają się jeden raz w tygodniu.

Gdyby terminy zajęć teoretycznych nie odpowiadały Kursantowi, możliwe jest ustalenie indywidualnego toku kształcenia.

Część teoretyczną kończy teoretyczny egzamin wewnętrzny z przerobionego materiału. Pozytywny wynik z tego egzaminu upoważnia do podjęcia szkolenia praktycznego. Wynik negatywny kieruje Kursanta na egzamin poprawkowy. Po trzykrotnym uzyskaniu z egzaminu wyniku negatywnego, Kursant przechodzi dodatkowe szkolenie teoretyczne, które prowadzone jest przez naszego wykładowcę BEZPŁATNIE.

Na zajęcia praktyczne Kursant umawia się z instruktorem indywidualnie tak, aby jazdy nie kolidowały zbytnio z obowiązkami dnia codziennego!

Kurs praktyczny kończy praktyczny egzamin wewnętrzny. Wynik pozytywny z tego egzaminu upoważnia do otrzymania zaświadczenia o ukończeniu kursu. Zaświadczenie wystawione przez ośrodek jest dokumentem na podstawie którego Kursant zapisuje się na egzamin państwowy.

Wynik negatywny z praktycznego egzaminu wewnętrznego skutkuje kontynuowaniem szkolenia praktycznego po uiszczeniu dodatkowej opłaty, w wysokości odpowiadającej ilości godzin potrzebnych do poprawnego i bezpiecznego opanowania techniki kierowania pojazdem i zachowania na drodze.

   Polecamy:prawo jazdy


Strona główna
polska wersja serwisu prawa jazdy english version die Deutsche Version
Aktualności:
W marcu wejdą nowe pytania testowe :
Jarosław Weber poinformował, iż po trzech miesiącach od wprowadzenia obowiązku tzw. jazdy na suwak i tworzenia korytarzy życia w bazie pytań egzaminacyjnych dla kandydató     >> więcej

Prawo jazdy - zmiany w przepisach:
W czerwcu wejdą w życie zmiany przepisów dotyczących prawa jazdy. Największa nowość polega na tym, że tak zwani młodzi kierowcy, czyli ci co mają prawo jazdy mniej niż 2     >> więcej

Polecamy:
LIDER

banner reklamowy portalu prawa jazdy
Partnerzy
statystyka     wszelkie prawa zastrzeżone - Prawo jazdy Poznań